Miody

Zanurz się w słodki świat Sycewskich Miodów, gdzie pasja i tradycja rodzinnego pszczelarstwa w Wielkopolsce daje życie unikatowym smakom i aromatom. Nasza oferta przeniesie Cię do serca natury, gdzie każdy miód faceliowy, gryczany, lipowy, wielokwiatowy i akacjowy staje się odzwierciedleniem różnorodności polskich pól i sadów. Jak jednak mądrze podróżować po krainie smaku? Pozwól, że wyjaśnimy Ci, czym wyróżnia się każdy rodzaj.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Miód faceliowy o kwiatowym aromacie

To poezja smaku ukryta w jasnych, pastelowo żółtych barwach. Jest pozyskiwany z kwiatów facelii, które rozkwitają niebieskim dywanem wśród wielkopolskich pól. Naturalny miód faceliowy wyróżnia się delikatnym, lekko kwaskowatym smakiem, wzbogaconym o wyjątkowy, kwiatowy aromat, który sprawia, że wszystkie chwile spędzone z tym produktem stają się niezapomniane. Wyroby z facelii to esencja delikatności, która rozświetla wielkopolskie krajobrazy.

Miód gryczany o głębokim smaku

Jest stworzony dla wielbicieli intensywniejszych doświadczeń. Miód gryczany otwiera drzwi do świata głębokich, pełnych smaków. Pozyskiwany z kwiatów gryki, wyróżnia się ostrym, słodko-piekącym smakiem oraz charakterystycznym, intensywnym aromatem. Choć bywa wyzwaniem dla niektórych, w naszej polskiej pasiece, dzięki połączeniu z nektarem z innych kwiatów, jego smak staje się łagodniejszy, zachowując przy tym swoje niezrównane właściwości.

Słodko-ostry miód lipowy

To kwintesencja lata, kiedy to powietrze wypełnia się zapachem kwitnących lip. Miód lipowy wyróżnia słodki, doprawiony lekką pikanterią smak oraz aromat przypominający letnie aleje. Wszystko to sprawia, że to właśnie ten wyrób cieszy się uznaniem zarówno w kuchni, jak i w naturalnych metodach dbania o zdrowie.

Łagodny miód wielokwiatowy z drzew owocowych i kwiatów letnich

Jabłonie, grusze, czereśnie, wiśnie czy śliwy. Każdy miód wielokwiatowy z drzew owocowych oferuje bogactwo łagodnych, kwiatowych smaków i aromatów. To symfonia smaku, która harmonijnie łączy w sobie esencję wiosennego kwitnienia, dostarczając nie tylko przyjemności dla podniebienia, ale i naturalnego wsparcia dla organizmu. W ofercie mamy też miód wielokwiatowy z kwiatów letnich, który ma niezwykłe właściwości smakowe. Ze względu na bogatą aromatyczność i słodycz, charakteryzuje się też ciemniejszym kolorem.

Miód akacjowy

Wyróżnia się wyjątkowo delikatnym smakiem. Miód akacjowy ma bardzo słodkim profil, który cieszy się szczególną popularnością wśród dzieci. Posiada intensywny, lecz przyjemny zapach, z wyraźnymi nutami kwiatów akacji. Ze względu na wysoką zawartość fruktozy, proces krystalizacji zachodzi bardzo powoli.

Naturalne miody faceliowe, gryczane, lipowe, wielokwiatowe i akacjowe z polskiej pasieki

Jesteś już przekonany do podróży pełnej smaku? Naturalne miody faceliowe, gryczane, lipowe, wielokwiatowe oraz akacjowe są unikalne, podobnie jak historia, którą za sobą niosą. W Sycewskich Miodach nie tylko zaopatrzysz się w prawdziwy wyrób pszczeli, ale staniesz się też częścią tradycji, która od pokoleń wzmacnia więź z naturą. Oferując produkty prosto z ula do słoika, gwarantujemy, że wyroby faceliowe, gryczane, lipowe oraz wielokwiatowe są w 100% naturalne. Zapraszamy do odkrycia wszystkich słodkich wyrobów i delektowania się nimi — samemu lub z najbliższymi.

Scroll to Top